•  
  • +90 324 221 2015

GENÇMER LOJİSTİK HİZMETLERİ

Gençmer Lojistik, üstün hizmet anlayışı ve tecrübesiyle yurtiçi karayolu taşımasında AB normlarına sahip öz mal filosu ve tedarikçi filosu ile Türkiyenin bütün bölgelerinde 81 ilde hizmet vermektedir. Ürünlerinizi ihracat – ithalat ve transit olarak uygun maliyetler ile optimum çözümler sunmaktayız.
Yurt içi konteyner taşımacılığı servisimiz ile ihracatlarınızda limanlara ve ithalat dönüşlerinde son noktaya kadar taşımacılıkta hizmet vermekteyiz. Taşımalarımızda tam sigorta uygulanmakta olup; araçlarımız 24 saat araç takip sistemleri ile uzman personellerimiz tarafından 7 Gün 24 saat kontrol altındadırlar.
Yüklemeden boşaltmaya kadar geçen tüm süreçte araçlarımızın takibi mümkündür. 2013 yılından beri 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasasına istinaden, hizmet alımı gerçekleştirmekteyiz. Gençmer lojistik ,taşıma konusunda, tecrübelerini müşterileri ile paylaşan ve bu konuda kendine güvenen tecrübeli personeli ile siz değerli müşterimize çözüm ortağı olmak konusunda istekli ve heyecanlıyız.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden bilgi birikimimizi ve tecrübemizi teknoloji ile birleştirerek sizlere sunmuş olduğumuz urun ve hizmetlerimizde fark yaratarak imajımızı ve pazar payımızı geliştirmek.

MİSYONUMUZ

Hızla gelişen ve değişen pazarlarda iş ortaklarımızın her türlü taşıma taleplerini, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik şekilde karşılamak, yeni fırsatlar yaratmak ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktır.